Jak uzyskać pomoc – Fundacja Renovo

Jak uzyskać pomoc

Wszystkie osoby potrzebujące zapraszamy do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Wnioski o pomoc można nadsyłać również w formie tradycyjnej na adres fundacji. Przy formie tradycyjnej treść wniosku powinna obejmować wszystkie pola, które są dostępne w formie elektronicznej.

Fundacja zastrzega sobie, że ze względu na ilość otrzymywanych wniosków czas otrzymania odpowiedzi może być wydłużony. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

Imię:

Nazwisko:

Data urodzenia:

Ulica i nr. domu/lokalu:

Miasto:

Kod pocztowy:

Telefon:

Szczegółowy opis sytuacji:

Zakres potrzebnej pomocy:

Szacowana wartość potrzebnej pomocy (w PLN):

Wyrażam zgodę na wykonanie robót remontowo-budowlanych w swoim mieszkaniu/domu w ramach projektu realizowanego przez FUNDACJĘ RENOVO i firm współpracujących z FUNDACJĄ RENOVO .
W ramach prac remontowo-budowlanych wykonywanych przez FUNDACJĘ RENOVO, wyrażam zgodę na udostępnienie WYKONUJĄCYM prace remontowo-budowlane, źródła prądu przemiennego o napięciu 230 V.

Wyrażam zgodę na uczestnictwo w programie telewizyjnym/radiowym oraz udostępnienie swojego mieszkania/domu na potrzeby programu telewizyjnego/radiowego realizowanego przez FUNDACJĘ RENOVO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb FUNDACJI RENOVO (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).