KUBA TUCZYŃSKI – Fundacja Renovo

KUBA TUCZYŃSKI

1Kubuś, to ośmioletni wesoły, uśmiechnięty chłopczyk, u którego zdiagnozowano guza ośrodkowego układu nerwowego, wodogłowie i nadciśnienie śródczaszkowe. Celem Fundacji jest zebranie funduszy na budowę domu dla rodziny Tuczyńskich (Kubuś ma jeszcze brata i dwie siostry). Parę lat temu rodzice Kubusia zaczęli budowę własnego domu, ale niestety z powodu choroby syna i trudnej sytuacji materialnej musieli zrezygnować z marzeń o własnym kącie. Jednak nie zostali sami ze swoimi problemami, do akcji wkroczyło Stowarzyszenie Nawojowska Grupa Wsparcia i to oni powiadomili naszą Fundacje. Zadanie dla nas to wybudowanie domu, taki cel nam przyświeca. Szukamy oczywiście cały czas ludzi dobrego serca, którzy mogą i chcą pomagać. Prace idą do przodu, ale zostało jeszcze dużo do zrobienia. Czekamy na Was!!! Nie bądźcie obojętni!!! Watro pomagać!

POCZĄTEK REALIZACJI

JESIEŃ 2017

KONIEC ROKU 2017

Wpłać na konto fundacji i pomóż nam pomagać:

Numer konta: 47 8811 0006 0000 0049 4670 0001

Skorzystaj z płatności ON-LINE