2. Państwo Mordarscy ze Starego Sącza – Fundacja Renovo

2. Państwo Mordarscy ze Starego Sącza

Drugim realizowanym projektem przez Fundację Renovo był remont przeprowadzony u Państwa Edyty i Janusza Mordarskich zamieszkałych w Starym Sączu. Zgłaszającym rodzinę do naszej fundacji była jedna z gazet z naszego regionu. Fundacja przystąpiła do prac remontowych w czerwcu 2013 roku.

Zarząd fundacji podjął decyzję o wykonaniu prac remontowych z powodu ciężkich warunków mieszkaniowo-bytowych. Wpływ na decyzję o remoncie miał również fakt iż Państwo Mordarscy posiadają pięcioro dzieci w wieku szkolnym. Remont obejmował zakres prac związanych z wymianą wylewek betonowych w pomieszczeniach mieszkalnych budynku. Kolejnym etapem było odnowienie/ odmalowanie ścian i sufitów w pomieszczeniach a także położenie wykładziny dywanowej we wszystkich pokojach. Pomijając remonty pomieszczeń mieszkalnych dla rodziny Mordarskich udało się również pomóc w znalezieniu pracy dla Pana Janusza.

PRZED

Prace remontowe zostały zakończone w czerwcu 2013 roku.

PO

WARTOŚĆ UDZIELONEJ POMOCY: