NOWA ZBIÓRKA (2)

Nie zapominamy o rodakach za granicą!

Nasza fundacja wspiera na co dzień mieszkańców Sądecczyzny i okolic. Jednocześnie nie zapominamy o naszych rodakach mieszkających w innych częściach świata. W 2018 roku odwiedziliśmy Polonię w Kazachstanie, gdzie udało nam się przekazać realną pomoc  Wyposażyliśmy salę komputerową w miejscowości Oziornoje oraz pomogliśmy siostrze Beacie w doprowadzeniu wody do kaplicy.

Bogatsi o doświadczenia z poprzednich lat  w tym roku wracamy z pomocą dla naszych rodaków na Syberii. Chcemy wesprzeć Polaków, których trudne losy sprawiły, że mieszkają w tej części świata. Już od dzisiaj ruszamy z nową zbiórką dla Polonii na Syberii. Wiemy, że razem możemy zdziałać dużo dobrego!

Przeczytaj więcej: „Parafia czterokrotnie większa od Polski”.

Wesprzyj naszą zbiórkę i pomóż rodakom.

Nawigacja po artykule