Partnerzy – Fundacja Renovo
ul. Krakowska 92/5, Nowy Sącz KRS – 0000447535

FUNDACJA RENOVO

Partnerzy

Realizacja projektów Fundacji nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych Partnerów. Dzięki ich pomocy, zarówno materialnej jak i merytorycznej, możemy wspólnie zrobić znacznie więcej i dotrzeć znacznie dalej.

Poniżej przedstawiamy naszych Partnerów. Oferty tych firm są nam dobrze znane i możemy je z całą odpowiedzialnością polecić. Partnerzy Fundacji często świadczą usługi na jej rzecz.

Prowadzimy projekty w których każdy, kto ma chęć dać coś od siebie, znajdzie swoją przestrzeń. Firmy zainteresowane dołączeniem do grona Partnerów fundacji zachęcamy do kontaktu z nami.

Globet Kostka Brukowa jest polska firma założona w 1996 roku. Jej oferta obejmuje produkcje betonu towarowego, kostki brukowej oraz galanterii betonowej, jest producentem systemów kominowych. Dzięki bogatej kolorystyce i różnorodności prefabrykatów z betonu, może zaspokoić oczekiwania każdego Klienta. W swojej ofercie posiada kostkę przemysłowa, tradycyjna i dekoracyjna. Ze względu na różnorodność asortymentu i bogata gamę kolorów każdy Klient znajdzie cos dla siebie. Produkujemy kostkę  6cm, 8cm oraz 10cm. Przy relatywnie niskiej cenie oferuje towar o najwyższej Jakości. Polityka jakości Globet Kostka Brukowa tworzy ramy do określenia szczegółowych celów jakości i odpowiedzialności za ich realizacje na każdym szczeblu Zarzadzania. Globet Kostka Brukowa dostarcza także wysokiej jakości sprzęt budowlany: koparki, koparko-ładowarki, walce, samochody: w tym pompogruszki, betonomieszarki, pompy do betonu oraz samochody z HDS. Dodatkowo swoja ofertę uzupełnia o sprzedaż budynków i lokali mieszkalnych w standardzie deweloperskim na terenie miasta i powiatu nowosądeckiego. GLOBET Kostka Brukowa to synonim fachowości, terminowości oraz Wysokiej Jakości, a wszystko to jest możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz bogatemu zapleczu technologicznemu.

Link do strony: http://globetkostka.pl/

Firma „Rolbud” rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku w Gołkowicach Górnych. W 2003 roku uruchomiony został oddział w Tylmanowej, a następnie w 2006 roku w Klęczanach. Główną działalnością firmy jest handel hurtowo – detaliczny materiałów budowlanych. Do klientów firmy należą odbiorcy indywidualni, hurtownie oraz firmy budowlane. Towary znajdujące się w sprzedaży posiadają wysoką jakość oraz wymagane certyfikaty i atesty. Dwukrotnie firma uzyskała wysokie miejsce w klubie „Gazele Biznesu”, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku.
Link do strony: http://rolbud.info/
  Misją DAKO jest zrozumienie klientów i dostosowanie się do ich potrzeb i oczekiwań. Firma została założono w 1994 roku przez braci Jerzego i Janusza Studzińskich. Po 25 lat działalności firmy, DAKO zyskało pozycję lidera branży stolarki otworowej, o ugruntowaną pozycji na rynku krajowym i zagranicznym. Stały rozwój, doskonalenie oraz inwestycje wpisane są w strategię firmy. DAKO dysponuje potencjałem, doświadczeniem i wiedzą pozwalającą na realizację najtrudniejszych wyzwań jakie stawia architektura współczesna.

Link do strony: https://dako.eu/pl/
  Spółka Technobud Nowy Sącz działa na rynku budowlanym od 2003 roku. Realizuje największe budowy na terenie całego kraju. Zdobyte wieloletnie doświadczenie plasuje Technobud wśród największych firm branży budowlanej. Firma współpracujemy bezpośrednio z największymi europejskimi konsorcjami. Najlepszym efektem działalnosci naszej firmy jest stała współpraca z najwiekszymi firmami budowlanymi w Polsce i Europie Środkowej. W zależności od potrzeb klienta, jesteśmy gotowi zrealizować praktycznie każde zadanie inwestycyjne.

Link do strony: http://www.tbns.com.pl/
  Firma BARVY A LAKY TELURIA jest nowoczesną firmą, która korzysta ze 100-letniego doświadczenia w produkcji i sprzedaży farb i lakierów dla użytkowników przemysłowych, malarzy zawodowych i klientów indywidualnych. Firma może pochwalić się wysoką jakością poświadczoną certyfikatem ISO 9001 oraz produktami przebadanymi przez akredytowane jednostki badawcze i uznane za przyjazne dla środowiska. Aktualny asortyment zawiera farby malarskie i elewacyjne, tynki, szpachle, lakiery, lazury, farby podkładowe i emalie, różne produkty impregnacyjne i specjalne preparaty, kleje i wiele innych materiałów.

link do  strony: www.farbyteluria.pl

Firma Żądlak została założona w 1959 roku i od samego początku swojej działalności zajmuje się obróbka drewna. Jest to rodzinna firma zapewniająca swoim klientom produkty jak najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją podłóg drewnianych, a w szczególności desek podłogowych, parkietów, listew a ponadto współpracuje z uznanymi producentami na rynku parkieciarskim.
Link do strony: http://www.zadlak.pl

Firma Aquaplast dysponuje zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, własną specjalistyczną flotą przystosowaną do przewozu pokryć dachowych. Współpracuje z najlepszymi światowymi koncernami takimi jak Thyssen Krupp Stahl, Arcelor, słynącymi z najwyższej jakości produktów stalowych. Firma ciągle wprowadza nowe produkty, wzbogacając swoją ofertę i wyznaczając trendy w najnowszym projektowaniu dachów.
Link do strony: http://www.aquaplast.pl/
Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 27 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych.W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty.
Link do strony: http://www.fakro.pl/
Firma Tradycja, której głównym celem jest zaspokajanie potrzeb Klienta, poprzez ich rozpoznanie i elastyczne dopasowanie działań. Duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy na rynku okiennym, związane zarówno z produkcją stolarki jak i z budowaniem sieci sprzedaży, doskonale pomaga wpasować się w oczekiwania Klienta.
Link do strony: https://tradycja.biz/pl/
Sala weselna o wyjątkowym uroku na wyjątkowe wydarzenia. Zorganizować tu można imprezę weselną i w niezapomnianej atmosferze oraz pięknym otoczeniu wraz ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi przeżyć ten wyjątkowy dzień. Sala zapewnia wspaniałą i szampańską zabawę do samego rana w przyjaznej atmosferze, wyjątkową kuchnię i najlepszą obsługę. Po szampańskiej zabawie pobliski dom weselny proponuje Państwu Młodym luksusowy i niebywale komfortowy apartament, gdzie spędzić mogą niezapomnianą Noc Poślubną, zaś dla gości weselnych wygodne i przytulne pokoje, gdzie odpocząć mogą po szalonych tańcach i hucznej zabawie.
Link do strony: http://zygmuntowska.pl/
Firma Al-Plast z Rytra ma wieloletnie doświadczenie w realizowaniu różnych konstrukcji Aluminiowych oraz PVC. Przedsiębiorstwo wykonuje okna z profili  pięciokomorowych i sześciokomorowych wzmacnianych na całym obwodzie profilami ze stali ocynkowanej.Profile są w pełni odporne na czynniki atmosferyczne, pomimo upływu lat nie żółkną, nie tracą kolorów i swoich właściwości.Ponadto profile nie wymagają malowania, ich gładkie powierzchnie zapewniają łatwość konserwacji i mycia.
Firma BEL-POL powstała w 1991 roku. Od początku istnienia oferowała nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe, poprawiające komfort mieszkania.
Z czasem stało się to misją firmy:
“Zaspokajanie potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach najwyższej jakości nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz – zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.”
Link do strony: htttp://www.bel-pol.pl/
Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów instalacyjno grzewczych a także wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wykonywanych usług. Szczególny nacisk kładziemy na trwałość oferowanych przez nas produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Firma „ROLBUD-INSTAL” współpracuje tylko z wiodącymi i sprawdzonymi producentami z branży instalacyjno-sanitarnej oraz instalacyjnej wodno-kanalizacyjnej, gazowej i centralnego ogrzewania. Dzięki bardzo szerokiej ofercie handlowej jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.
Link do strony: http://www.rolbudinstal.pl

 

Rekomendacje