Kaplica siostry Beaty

Sytuacja s. Beaty

Jeszcze 5 lat temu, wioska Głubokoje tętniła życiem, natomiast teraz pozostało w niej zaledwie 6 osób. Wioski nie opuściła m.in. polska zakonnica siostra Beata, która opiekuje się tutejszą kaplicą. Siostra jest wsparciem dla wszystkich potrzebujących miejscowych jak i gości. Siostra Beata potrzebuje doprowadzenia wody do kaplicy. Na zdjęciu z Prezesem Fundacji, naszym specjalistą od marketingu Jackiem Durowiczem i kierownikiem projektów Łukaszem Droniem.

Planowane prace w ramach projektu

Wykopanie studni głębinowej, a następnie doprowadzenie wody do kaplicy i pomieszczeń użytkowanych przez s. Beatę.

Szacowane koszta

• Wykopanie studni i podłączenie wody: 3000 zł.