Kuba Tuczyński

Kubuś, to ośmioletni wesoły, uśmiechnięty chłopczyk, u którego zdiagnozowano guza ośrodkowego układu nerwowego, wodogłowie i nadciśnienie śródczaszkowe. Celem Fundacji jest zebranie funduszy na budowę domu dla rodziny Tuczyńskich (Kubuś ma jeszcze brata i dwie siostry). Parę lat temu rodzice Kubusia zaczęli budowę własnego domu, ale niestety z powodu choroby syna i trudnej sytuacji materialnej musieli zrezygnować z marzeń o własnym kącie. Jednak nie zostali sami ze swoimi problemami, do akcji wkroczyło Stowarzyszenie Nawojowska Grupa Wsparcia i to oni powiadomili naszą Fundacje. Zadanie dla nas to wybudowanie domu, taki cel nam przyświeca. Szukamy oczywiście cały czas ludzi dobrego serca, którzy mogą i chcą pomagać. Prace idą do przodu, ale zostało jeszcze dużo do zrobienia. Czekamy na Was!!! Nie bądźcie obojętni!!! Watro pomagać!

Przed