Pani Zabrzeńska z Nowego Sącza

W październiku 2013 roku Fundacja Renovo przystąpiła do realizacji piątego remontu dla Pani Anny Zabrzeńskiej.  Pani Anna to skromna osoba w podeszłym wieku, mieszkająca samotnie. Dom pani Anny był zawilgocony, wewnątrz na ścianach był widoczny grzyb. Do poprawy warunków mieszkaniowych było potrzebne osuszenie fundamentów oraz elewacji z zewnątrz. Fundacja przeprowadziła prace osuszająco- remontowe. Fundamenty zostały ocieplone, zabezpieczone przed wilgocią a także  wzmocnione betonem.