Państwo Ciuła z Nowego Sącza

We wrześniu 2013 roku Fundacja w ramach czwartego projektu przeprowadziła remont w zniszczonym przez pożar mieszkaniu  rodziny Ciułów zamieszkałych w  Nowym Sączu. Rodzina Ciuła została zgłoszona przez jedno z nowosądeckich stowarzyszeń.  W wyniku pożaru starszy syn Pani Grażyny uległ poważnemu poparzeniu dróg oddechowych po którym był leczony w klinice w Siemianowicach Śląskich.

Zakres prac obejmował oczyszczenie spalonego mieszkania z pozostałości po pożarze, wytynkowaniu ścian, wykonanie nowych wylewek a także postawienie z bloczków betonowych nowych ścianek działowych. Odświeżenie i odmalowanie ścian było etapem końcowym prac Fundacji w  mieszkaniu Pani Czesławy.