Państwo Luczak z Torunia

Pan Łukasz Luczak mieszka z żoną i trójką dzieci w niewielkiej miejscowości Szkocja.
Szczęśliwe życie rodziny zatrzymało się 31 października 2022.

Pożar, który wybuchł w ich domu pochłonął przybudówkę, w której były przechowywane różne urządzenia i rzeczy dzieci.

Największym ciosem są jednak dla rodziny straty materialne związane ze zniszczeniami poddasza.

Prawie połowa połaci dachu została zniszczona a pomieszczenia, które się tam znajdowały, czyli pokoje dwóch synów, jadalnia, kącik wypoczynkowy i niewielka przestrzeń biurowa nie nadają się do użytku.

Pan Łukasz budowę domu rozpoczął w wieku 19 lat. Niestety cały jego wysiłek, który włożył w budowę domu w jednej chwili został zmarnowany przez żywioł.

Pożar wybuchł przed godziną 6, na szczęście nikt z rodziny nie został poszkodowany.

Razem z Fundacją Castorama odbudowujemy dom, by przywrócić rodzinie poczucie bezpieczeństwa!