Państwo Potoczek z Korzennej

W czerwcu 2013 roku Fundacja Renovo przeprowadziła trzeci remont w ramach działalności statutowej. Rodzina Państwa Potoczków została zgłoszona do naszej fundacji przez jedną z sąsiadek, która na co dzień opiekuję się Panią Filomeną i jej synami.  Fundacja przekazała w formie darowizny dla rodziny Potoczek Filomeny, Jacka Potoczek oraz Adama Potoczek zamieszkałych w Korzennej: materiały budowlane oraz usługi remontowo budowlane. Decyzja o pomocy państwu Potoczek związana była z tragicznymi warunkami bytowymi jakie panowały w domu. Zakres prac obejmował remont kuchni i łazienki. W ramach prac wymieniono posadzki betonowe, odmalowane zostały ściany oraz sufity w pomieszczeniach mieszkalnych.