paczki-szczescia-renovo

Akcja paczki szczęścia

Akcja dla potrzebujących!

Drodzy Przyjaciele!

Chcemy się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością – rozpoczynamy AKCJĘ PACZKI SZCZĘŚCIA! 🎁🌈

Nasz projekt ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom, które same nie są w stanie zapewnić sobie podstawowych artykułów codziennego użytku. To również wsparcie dla rodzin osób niepełnosprawnych, które codziennie stawiają czoła wielu wyzwaniom.

Chcemy zebrać paczki, wypełnione żywnością, ubraniami i artykułami chemii gospodarczej, aby przynieść uśmiech i radość do tych domów. Każda paczka to kropla dobra, która może zmienić czyjeś życie!

🙏🌟 Dziękujemy Fundacja Orlen za ogromne wsparcie naszego projektu! Razem z Wami możemy nieść uśmiech i nadzieję! 🌟🙏

🌈 Dzięki wpłatom na nasze cele statutowe , możemy nie tylko zrealizować nasze marzenia, ale przede wszystkim nieść szczęście dla innych! Wasza hojność sprawia, że nasza misja staje się możliwa do realizacji.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej akcji i przyczynić się do stworzenia paczek szczęścia, Pomocy w pakowaniu 🙂 jesteśmy otwarci na wszelką pomoc i wsparcie. Skontaktuj się z Nami ❤

Razem możemy zdziałać niesamowite rzeczy! Niech każda paczka niesie ze sobą ciepło, uśmiech i nadzieję na lepsze jutro. 🌟💖

Dziękujemy Wam serdecznie za wszelką pomoc i wsparcie! 🙏❤️ Niech ta akcja przyniesie dużo radości i uśmiechu tym, którzy jej najbardziej potrzebują!

Nawigacja po artykule