renovo-logo

Dom dla Rodziny Gołąb – mała aktualizacja postępów

Postępy pracy nad domem rodziny Gołąb

Drodzy!

Dom dla Rodziny Gołąb — Mała aktualizacja postępów! 🏡🤍

Ruszyły kolejne prace wykończeniowe — aktualnie aż 85% projektu za nami. Oznacza to, że jesteśmy na ostatniej prostej! 🤏

Oczywiście, to wszystko nie byłoby możliwe bez Waszej pomocy! Dajecie nam wiele nadziei i wsparcia. Dziękujemy Wam za każde dobre słowo, każdy gest i każdy uśmiech! ❤️😊

🏡🤍 Na zdjęciach możecie zobaczyć, jak aktualnie wygląda budowa w Januszowej.

Jednak rok 2024 pędzi szybciej, niż byśmy tego chcieli. Przed nami kolejne projekty, a wraz z nimi ludzie, którzy potrzebują naszej pomocy.

Dlatego jak zawsze — nie poddajemy się i idziemy z determinacją do przodu! 💪

W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć o możliwości przekazania 1,5% podatku na rzecz Naszej Fundacji. 🤍

Pamiętajcie, że nawet najmniejszy gest ma duże znaczenie dla innych.

✨ KRS 0000447535 ✨

Razem możemy zdziałać cuda!

Nawigacja po artykule