Nie zapominamy o rodakach za granicą! – Fundacja Renovo
ul. Krakowska 92/5, 33-300 Nowy Sącz KRS – 0000447535
Users Today : 58
Total Users : 23649

Nie zapominamy o rodakach za granicą!

Nasza fundacja wspiera na co dzień mieszkańców Sądecczyzny i okolic. Jednocześnie nie zapominamy o naszych rodakach mieszkających w innych częściach świata. W 2018 roku odwiedziliśmy Polonię w Kazachstanie, gdzie udało nam się przekazać realną pomoc  Wyposażyliśmy salę komputerową w miejscowości Oziornoje oraz pomogliśmy siostrze Beacie w doprowadzeniu wody do kaplicy.

Bogatsi o doświadczenia z poprzednich lat  w tym roku wracamy z pomocą dla naszych rodaków na Syberii. Chcemy wesprzeć Polaków, których trudne losy sprawiły, że mieszkają w tej części świata. Wiemy, że razem możemy zdziałać dużo dobrego!

Wesprzyj naszą zbiórkę i pomóżmy rodakom.

Wpłaty możesz dokonać za pomocą ePrzelewu lub przy użyciu karty płatniczej. Nie powoduje to dla Ciebie żadnych dodatkowych kosztów.

Cel:

Chcesz pomóc innym?

Zapraszamy na nasze charytatywne aukcje internetowe!

aukcje-allegro